Komunikator mówiący i Słownik elektroniczny ECTACO iTRAVL NTL-2P Deluxe

Zawiera słowniki:


Angielsko <-> Polski i Polsko <-> Angielski
Translator ECTACO iTRAVL NTL-2P Deluxe - absolutnie unikatowe narzędzie spośród wszystkich urządzeń do tłumaczenia! Zapewnia wszystko, czego potrzebują osoby podróżujące w celach rozrywkowych i biznesowych.
Szereg najbardziej przydatnych narzędzi komunikacyjnych. Z translatorem ECTACO iTRAVL NTL-2P Deluxe zwiedzanie staje się przyjemniejsze, zdobycie nowych przyjaciół – łatwiejsze, a opanowanie nowego słownictwa przebiega szybciej. Natychmiast po wprowadzeniu zdania głosem translator głośno wymawia tłumaczenie za pomocą funkcji rozpoznawania mowy, funkcji syntezy mowy oraz nagranych zdań i wyrazów wymawianych przez głos autentycznego lektora.
Zestaw do lokalizacji. Z translatorem ECTACO iTRAVL NTL-2P Deluxe perspektywa zgubienia się w nieznanym mieście staje się absolutnie nierealna! Szczegółowe mapy wskazujące najlepsze trasy oraz pożyteczne adresy pomogą Ci szybko się odnaleźć. Chcesz dostać się do konkretnego miejsca? Pytanie o drogę nigdy nie było łatwiejsze! Połączenie Słownika, Rozmówek i Przewodnika zapewnia łatwy w użyciu zestaw do lokalizacji. Włączony Przewodnik Podróżnika Fodor pozwala na korzystanie z profesjonalnych porad w celu uzyskania informacji o hotelach, restauracjach, zabytkach i komunikacji miejskiej. Informator światowy CIA zawiera dokładne informacje o 180 krajach.

Zrozumienia. Pomaga zrozumieć świat wokół ciebie, unikalne połączenie telefonii komórkowej Rozrywka Oprogramowanie dla tych, którzy podróżują samochodem lub pociągiem do pracy codziennie, nauczyciel języka i mowy Speech Analysis Machine Translation oprogramowania z modułami, które przekładają się na cały tekstów kliknięcia przycisku * Masz wszystko, co potrzebne do uzyskania głową rozpocząć naukę lub tłumaczenie na dowolny język. A mowy opartej słownik z native speaker głosem wyjście oznacza, że iTRAVL Deluxe rozumie dokładnie, co mówisz i orzeka tłumaczenie z powrotem w wybranym języku. Nie można tłumaczyć tylko pojedyncze słowa z naszych największych wbudowany słownik i korzystać z użytecznych zwrotów, ale z włączone Ectaco /C-Pen podręczne skanera i wygodne iTRAVL Desktop Cradle można również całych tekstów z chwyć gdzie znajdziesz je - w gazecie, w teatrze programu, z przepisu lekarza lub nawet z plakatu na ścianie - przeskanować go, a następnie przesłać go do iTRAVL natychmiast, a otrzymasz wybraną tłumaczeniem na język od razu! Ponadto, z pomocą dołączonego mini-USB do USB i oprogramowania ECTACO (sprzedawany oddzielnie) można użyć Ectaco / C-Pen importować dane do każdego obrazu pulpitu lub laptopem do dalszego uznawania.
Zapomnij o książkach i papierach! Z translatorem ECTACO iTRAVL NTL-2P Deluxe inne środki językowe i informatyczne nie są Ci potrzebne – możesz zostawić je w domu. Teraz twoja walizka będzie lżejsza, a twoje wyposażenie – pełniejsze. Dzięki odtwarzaczowi Mp3 nie będziesz się nudzić podczas podróży. Włączony konwertor miar i kalkulator mówiący pozwalają na kalkulacje sum w walutach obcych z wymową wyniku kalkulacji. Zegar, wskazujący czas strefowy, pomoże Ci odszukać czas w każdej strefie poprzez kliknięcie w odpowiednie miejsce wirtualnej mapy. Z translatora można korzystać nie tylko za granicą, ale i w kraju – do standardowego wyposażenia translatora zalicza się system do nauki języków i kilka ciekawych gier lingwistycznych pozwalających na opanowanie obcego słownictwa i poprawnej wymowy.