ECTACO Jet Book Color 2 Deluxe (kolorowy ekran E-ink Triton 2)

Czytnik książek elektronicznych jetBook Color 2 Deluxe cechuje użycie najnowszych technologii oraz pierwszego na świecie kolorowego wyświetlacza Triton 2 Color E ink.
e-Czytnik - ECTACO Jet Book Color 2 (kolorowy ekran E-ink Triton 2)

Price: $599.95
Czytnik zawiera w sobie wszystkie zalety technologii E-ink, która po raz pierwszy umożliwia wyświetlanie kolorów. www.luxectaco.com i www.ectacoinc.pl jako pierwszy sklep w Polsce oferuje to niesamowite urządzenie.
Nowoczesny kolorowy ekran E-ink Triton 2 nie jest podświetlany, więc nie męczy oczu i umożliwia czytanie w bezpośrednim świetle słonecznym. Wysoki kontrast (minimum 10:1) i rozdzielczość (1600x1200px) zapewniają niespotykany dotychczas komfort czytania. Duży ekran jest niezastąpiony w pracy z dokumentami PDF w formacie A4, np. publikacjami naukowymi, artykułami prasowymi i wieloma innymi.
Dotykowy interfejs umożliwi zaznaczanie fragmentów tekstu i pojedynczych słów. Gdy czytasz obcojęzyczne aplikacje wystarczy zaznaczyć wybrane słowo, aby szybko znaleźć jego znaczenie w jednym z wielu zainstalowanych słowników. Stylowe etui ochroni ekran przed uszkodzeniami. Może służyć także jako podstawka, do postawienia czytnika na biurku.

Pojemna bateria zapewni dziesiątki godzin czytania (10 000 zmian strony) przy jednokrotnym naładowaniu. Technologia Text-To-Speech (automatyczny lektor) odczyta dla ciebie tekst książki, a wbudowany odtwarzać mp3 umożliwi odtwarzanie bardzo popularnych audiobooków. JetBook Color 2 jest idealnym urządzeniem do nauki w szkole, pracą nad wszelkimi rodzajami dokumentów biznesowych, czytania w czasie wolnym i wszystkich czynności z tym związanych.
Ectaco International, Inc. w Polsce:
Poniedziałek - Piątek w godz. 10:00 - 17:00
e-mail: ectaco.pl@luxectaco.com  ; Michael.V@ectacoinc.pl
Formularz kontaktowy

Comments