Francusko <-> Polski slownik elektroniczny mówiący FP900

Francusko <-> Polski i Polsko <-> Francuski

Kategoria: Mówiący słownik dwujęzyczny z możliwością rozbudowy do 50 języków
Pary językowe:Francusko <-> Polski i Polsko <-> Francuski
Ilość wyrazów: ponad 512,000
Rozmiar:13 cm dł.x9 cm szer.x2 cm gł.
Waga z baterią: 0,245 kg
Wielkość ekrana10 cm X 5,5 cm
Bateria: Litowo-polimerowa, wielokrotnego ładowania (3,7 V, 1400mAh), dołączana do zestawu

Obsługa funkcji rozpoznawania mowy!

ECTACO FP900 to podręczny tłumacz (francusko <-> polski i polsko <-> francuski - 512 000 słów) najnowszej generacji, będący kolejnym produktem naszej doskonałej serii Partner. Czegoś takiego jeszcze nie było! Urządzenie, które przetłumaczy wszystko bez względu na to, co i w jaki sposób jest napisane! Dodatkowo razem z nim, tak łatwo nauczysz się języków obcych!

Glowna zaleta Ectaco Partner FP900 jest interaktywny kurs jezykowy – Language Teacher. Przy jego pomocy uczenie sie jezyka jest latwe i efektywne. System U-Learn zostal opracowany z mysla o tych osobach, ktore chca uczyc sie jezyka w samochodzie lub w pracy. Wzbogacona baza jezykowa zostala udzwiekowiona ludzkim glosem, dodano wiele innych ciekawych funkcji, min.: slownik obrazkowy, czytnik ksiazek elektronicznych, odtwarzacz audio i wideo.
Rozpoznawanie mowy

Korzystając z bogatych zasobów 14.000 nagranych wyrażeń, nie ma wypowiedzi, której nie można skonstruować! Wystarczy wybrać kategorię, nacisnąć przycisk „Powiedz”, a Twój podręczny tłumacz rozpozna wprowadzone wyrażenie, przetłumaczy je, a następnie płynnie wypowie w wybranym języku.
Language Teacher

Wielogodzinna nauka słownictwa z książek nie zawsze się sprawdza. Jednak z niewielką pomocą, nauka języka obcego może trwać znacznie krócej, niż myślisz! Dzięki funkcji Language Teacher, zawierającej lekcje i quizy, możesz stopniowo, w wybranym przez Ciebie tempie, poszerzać zakres słownictwa oraz doskonalić wymowę wyrażeń. Urządzenie wyświetla procentowy wskaźnik zakończonych lekcji, co pozwoli ocenić Twoje wyniki!
Zapomnij o książkach i papierach!
Z translatorem ECTACO FP900 inne środki językowe i informatyczne nie są Ci potrzebne – możesz zostawić je w domu. Teraz twoja walizka będzie lżejsza, a twoje wyposażenie – pełniejsze. Dzięki odtwarzaczowi Mp3 nie będziesz się nudzić podczas podróży. Włączony konwertor miar i kalkulator mówiący pozwalają na kalkulacje sum w walutach obcych z wymową wyniku kalkulacji. Zegar, wskazujący czas strefowy, pomoże Ci odszukać czas w każdej strefie poprzez kliknięcie w odpowiednie miejsce wirtualnej mapy. Z translatora można korzystać nie tylko za granicą, ale i w kraju – do standardowego wyposażenia translatora zalicza się system do nauki języków i kilka ciekawych gier lingwistycznych pozwalających na opanowanie obcego słownictwa i poprawnej wymowy...

www.ectacoinc.pl, www.ectaco.cz, www.slownik-elektroniczny.pl

Ectaco International, Inc. w Polsce:Poniedziałek - Piątek w godz. 10:00 - 17:00
e-mail: ectaco.pl@luxectaco.com, Michael.V@ectacoinc.pl
Formularz kontaktowy: http://www.ectacoinc.pl/formularz-kontaktowy/
http://www.ectacoinc.pl/angielsko-polski-tlumacz-partner-lux2.html

www.ectacoinc.pl