ECTACO Inc | Polsko <-> Niemiecki elektroniczny mówiący ECTACO Partner DP900

Kieszonkowe słowniki electroniczne ECTACO


Cena: $449.95
Kup teraz

Prezent: polsko<->angielski słownik dla Partner DP900 za darmo!!!


ECTACO Partner DP900 Komunikator mówiący i Słownik elektroniczny.

Zawiera słowniki:

Niemiecko <-> Polski i Polsko <-> Niemiecki;
Kategoria: Mówiący słownik dwujęzyczny z możliwością rozbudowy do 50 języków
Pary językowe: Niemiecko <-> Polski; Polsko <-> Niemiecki;
Wymowa: Odczyt syntezatora mowy w słowniku języku polskim i niemieckim;
Ilość wyrazów: ponad 545,000
Rozmiar: 5.1x3.5x0.7 in (128x88x17 mm)
Masa: 7.5 uncji (ok. 240 g)
Bateria: Litowo-polimerowa, wielokrotnego ładowania (3,7 V, 1400mAh), dołączana do zestawu
Obsługa funkcji rozpoznawania mowy!

Ectaco Partner DP900 to podręczny tłumacz najnowszej generacji, będący kolejnym produktem naszej doskonałej serii Partner. Czegoś takiego jeszcze nie było! Urządzenie, które przetłumaczy wszystko bez względu na to, co i w jaki sposób jest napisane! Dodatkowo razem z nim, tak łatwo nauczysz się języków obcych!

Glowna zaleta Ectaco Partner DP900 jest interaktywny kurs jezykowy – Language Teacher. Przy jego pomocy uczenie sie jezyka jest latwe i efektywne. System U-Learn zostal opracowany z mysla o tych osobach, ktore chca uczyc sie jezyka w samochodzie lub w pracy. Wzbogacona baza jezykowa zostala udzwiekowiona ludzkim glosem, dodano wiele innych ciekawych funkcji, min.: slownik obrazkowy, czytnik ksiazek elektronicznych, odtwarzacz audio i wideo.

Rozpoznawanie mowy
Korzystając z bogatych zasobów 14.000 nagranych wyrażeń, nie ma wypowiedzi, której nie można skonstruować! Wystarczy wybrać kategorię, nacisnąć przycisk „Powiedz”, a Twój podręczny tłumacz rozpozna wprowadzone wyrażenie, przetłumaczy je, a następnie płynnie wypowie w wybranym języku.

Tłumaczenie tekstów

Musisz szybko przetłumaczyć wyraz, a nie możesz znaleźć pomocy? Wystarczy go wpisać i nacisnąć przycisk tłumaczenia! Wyraz, przetłumaczony z języka angielskiego na polski lub odwrotnie, wyświetli się natychmiast. Po przetłumaczeniu, urządzenie może odczytać wybrane słowo – ale możesz także spróbować uczynić to samodzielnie!

Language Teacher
Wielogodzinna nauka słownictwa z książek nie zawsze się sprawdza. Jednak z niewielką pomocą, nauka języka obcego może trwać znacznie krócej, niż myślisz! Dzięki funkcji Language Teacher, zawierającej lekcje i quizy, możesz stopniowo, w wybranym przez Ciebie tempie, poszerzać zakres słownictwa oraz doskonalić wymowę wyrażeń. Urządzenie wyświetla procentowy wskaźnik zakończonych lekcji, co pozwoli ocenić Twoje wyniki!

Zapomnij o książkach i papierach!

Z translatorem EC
TACO DP900 inne środki językowe i informatyczne nie są Ci potrzebne – możesz zostawić je w domu. Teraz twoja walizka będzie lżejsza, a twoje wyposażenie – pełniejsze. Dzięki odtwarzaczowi Mp3 nie będziesz się nudzić podczas podróży. Włączony konwertor miar i kalkulator mówiący pozwalają na kalkulacje sum w walutach obcych z wymową wyniku kalkulacji. Zegar, wskazujący czas strefowy, pomoże Ci odszukać czas w każdej strefie poprzez kliknięcie w odpowiednie miejsce wirtualnej mapy. Z translatora można korzystać nie tylko za granicą, ale i w kraju – do standardowego wyposażenia translatora zalicza się system do nauki języków i kilka ciekawych gier lingwistycznych pozwalających na opanowanie obcego słownictwa i poprawnej wymowy.

I więcej...

Słuchawki z mikrofonem, kabel USB, bonus CD, rechargeable battery, AC/DC adapter...
Główne zalety:
 • 3.5" kolorowy LCD ekran.
 • Słownik ogólny oraz słowniki specjalistyczne zawierające ponad 545,000 haseł, z możliwością rozbudowy – największa baza słownictwa utworzona do tej pory! Ponad 50 dodatkowych kombinacji języków, dostępnych także w postaci kart ECTACO MMC/SD, o które można rozbudować urządzenie!
 • Unikalne słownik użytkownika.
 • Unikalne połączenie wymowy rodzimych użytkowników danego języka w rozmówkach PhraseBook i najnowocześniejszego modułu syntezy mowy TTS (text-to-speech) w słowniku.
 • Zaawansowany system tłumaczeń z pełną wymową tłumaczonych wyrażeń w obu językach. Dzięki modułowi TTS (text-to-speech), po wprowadzeniu dowolnego tekstu, urządzenie przetłumaczy, a następnie wypowie dane wyrażenie w języku docelowym.
 • Mówiący ilustrowany Słownik Niemiecko <-> Polski.
 • Dzięki rozmówkom Audio PhraseBook, utworzonych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób często podróżujących, urządzenie płynnie wymawia w obu językach ponad 14.000 nagranych wyrażeń często używanych w typowych sytuacjach. Funkcja „Co można usłyszeć” wyświetla różne odpowiedzi, które możesz uzyskać na zadane pytanie.
 • Funkcja Language Teacher – Twój prywatny nauczyciel – ułatwia naukę obcego języka i pozwala doskonalić Twoje umiejętności z hands-free.
 • Spójne tłumaczenie całego tekstu na język niemiecki i polski, natychmiastowe tłumaczenie zwrotne.
 • Blokada slangu: możliwość ukrycia wyrażeń slangowych w słownikach.
 • System sprawdzania pisowni Vector Ultima™.
 • Zaawansowany system rozpoznawania wyrazów oraz funkcja MorphoFinder™.
 • Dwujęzyczny interfejs .
 • Wirtualna klawiatura z audio interfejsem.
 • Niemiecka gramatyka, baza niemieckich idiomów i czasowników nieregularnych
 • Gry językowe: Karty ćwiczebne, Kieszenie, Przeliteruj i Test tłumaczenia, pozwalają dostosować tempo nauki do Twoich potrzeb, a także poszerzyć zakres słownictwa i udoskonalić znajomość pisowni.
 • Obsluga publikacji elektronicznych w formatach: .txt i .fb2.
 • Video Player z .avi, .mp3, .wma, .wav, .ogg, .jpg, and .png. ; Dyktafon; FM Radio.
 • Współpraca z systemem Windows CE umożliwia pobieranie oprogramowania pochodzącego od innych producentów.