Elektroniczny tłumacz i komunikator ECTACO/ Evolveo Q8

 
 
http://www.ectacoinc.pl/ectaco-lista-produktow-tlumacz-anubic-6000.php
 
ANOBIC
 

Polsko<->Angielski/Polsko<->Niemiecki językowej komunikator & smartfon Evolveo Q8 LTE to produkt z najwyższej półki. Przeznaczony dla osób, które najbardziej cenią sobie jakość, wygląd oraz wysoki stopień zaawansowania. Jest to urządzenie, które doskonale sprawdzi się na turystycznych, biznesowych czy dyplomatycznych wyjazdach zagranicznych.To jest wyjątkowy telefon do wyjątkowych sytuacji !!!

Ten oparty wojskowa, bardzo trudne, super-ruggedized An
droid 4.4 smartphone jest idealny dla wojskowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa, kupców, turystów, Aż trudno uwierzyć, rolnicy, pracownicy Pogotowia, wspinaczy, narciarzy biegowych, lub kogokolwiek podróży w odległych obszarach. Jako dowód, dowód wody, kropla dowód, i szok, Evolveo Q8 LTE nadaje się również do tych, w okolicach wody, idealne dla łodzi rybackich, używać w deszczu, lub surfowania.
Rozmówki (z funkcją rozpoznawania mowy):
Rozmówki zawierają 15 kategorii najbardziej przydatnych w podróży zwrotów takich jak: restauracja, hotel, lotnisko i inne. Każda z kategorii podzielona jest na podkategorie zawierające po kilka – kilkanaście zdań. W każdej parze językowej jest ponad 28 tys. zdań.


Reklama


Urządzenia wielofunkcyjne Ekotester „Soeks“


Ekotester SOEKS łączy wszystkie zalety dozymetr i tester azotanów. Proste kroki można szybko i łatwo dowiedzieć się, czy produkt jest zanieczyszczone azotanami i poziomy skażenia Tło na ziemi, jak również bezpośrednio od osoby. http://www.ectacoinc.pl/ectaco-lista-produktow-tlumacz-anubic-6000.php
 

Comments